444 66 77
0 850 723 66 77

A’LA CARTE RESTORANLAR

Dünya mutfaklarının en güzel seçeneklerinden size özel menüler hazırladık. Uzakdoğu, Meksika, Türk Mutfağı ve İtalyan A’la Carte restoranlarımızı, Göl Evleri’nde bulunan Balık A’la Carte restoranımızı veya sahilde bulunan Barbekü A’la Carte restoranımızı tercih ederek, akşam yemeklerinizi daha özel kılabilirsiniz. A’la Carte restoranlarımız tüm misafirlerimize açık ve ücretli olup, konaklamanız boyunca önceden rezervasyon yaptırarak her birini birer defa ziyaret etme şansına sahipsiniz.

Uzakdoğu A’la Carte Restoran: Uzakdoğu mutfağının sıra dışı lezzetlerinin tadına bakabileceğiniz restoranımız 19:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

Meksika A’la Carte Restoran: Özel Meksika mutfağının lezzetlerini tadabileceğiniz A’la Carte Restoranımz 19.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

İtalyan A’la Carte Restoran: Akdeniz’in en lezzetli mutfaklarından biri olan İtalyan mutfağının en dikkat çekici lezzetlerini sunduğumuz restoranımız 19.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

Türk Mutfağı: Osmanlı mutfağının özenle seçilmiş lezzetlerinin buluştuğu restoranımız 19.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

Balık A’la Carte Restoran: Göl Evleri bölgesinde bulunan, Akdeniz ve Ege’nin lezzetlerinin deniz ürünleriyle sunulduğu Balık A’la Carte Restoranımız yaz aylarında 19.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

Barbekü A’la Carte Restoran: Sahilde bulunan Türk mutfağına ait en lezzetli ızgara ve kebap çeşitlerini bulabileceğiniz restoranımız yaz aylarında 19.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup rezervasyon gereklidir.

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image