444 66 77
0 850 723 66 77

HAVUZLAR

Sakince dinlenmek ya da eğlence ve aktivitelerin tadını çıkarmak isteyen tüm misafirlerimizin taleplerine uygun havuzlarımız ile sınırsız mutluluk vadediyoruz. Çocuklar için Akdeniz’deki en büyük havuzlardan biri olan çocuk havuzumuz ise minik dostlarımızın eğlencesi için tüm detaylarla donatılmış durumdadır.

Toplamda 2100 m² alana yayılmış ve her biri 1.40 m derinliğinde olan aktivite havuzu, relax havuzu, serinletici suyu ile mağara havuzu ve teras havuzlarımızda dilediğiniz gibi yüzebilir, dinlenebilir ve su aktivitelerimize katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Göl Evlerinin çevresinde etrafı doğal görünümlü toplam 3350 m² büyüklüğündeki yetişkin havuzumuz ve yanında 51 m² büyüklüğünde ve 35 cm derinliğinde çocuk havuzumuz bulunmaktadır.

Ayrıca, minik misafirlerimizin de tatil boyunca keyifli vakit geçirmesini sağlamak için 104 m² genişliğinde 3 kaydıraklı çocuk havuzu ve 20 m² genişliğinde 1 kaydıraklı bebek havuzumuz hizmetinize açıktır.

SPA Merkezimizin bulunduğu bölgede ise 4 mevsim tatilin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için hazırlanmış 373 m² genişliğinde kapalı havuz ve yanında 23 m² genişliğinde 35 cm derinliğinde kapalı çocuk havuzumuz bulunmaktadır.