SUENO HOTELS BEACH SİDE

Balayı

Özenli ekibimizin yeni evli çiftlerimiz için dizayn ettiği balayı paketimiz ile Antalya’da ayrıcalıklı bir tatile hazır olun.

SUENO HOTELS BEACH SİDE

Akdeniz'in Romantizm Dolu Büyüsü

Akdeniz’in uçsuz bucaksız kumsallarının kıyısında güneşli bir balayı hayal eden yeni evli çiftlerimiz için romantik bir Antalya tatili sunuyoruz. 

AYRICALIKLARLA DOLU BİR BALAYI

BALAYI ÇİFTLERİMİZE ÖZEL

Ayrıcalıklı Konaklama

Balayı tatiliniz için otelimize ulaştığınızda, tesis müsaitliğimiz doğrultusunda satın almış olduğunuz oda tipi ücretsiz olarak bir üst kategori odaya yükseltilir.

Özel İkramlar

Odanız, romantik bir atmosfer yaratmak için taze çiçeklerle süslenecek ve unutulmaz bir balayı başlangıcı için taze meyve sepeti ve şeçkin bir şişe köpüklü şarap ikram edilecektir.

Rüya Gibi Bir Atmosfer

Modern dizaynı ve lüks atmosferi ile Sueno Hotels Beach Side'de geçireceğiniz balayınızda eşsiz bir dinlenme ortamı sizleri bekliyor.

Odanızda Kahvaltı Keyfi

Sueno Hotels Beach Side'deki balayı tatilinizin dilediğiniz bir sabahında odanıza bir kez ücretsiz kahvaltı servis edilir.

Unutulmaz Bir Akşam

Dünya mutfaklarının enfes reçeteleriyle hazırlanmış menülerimizi sunan A'la Carte Restoranlarımızdan özel olarak süslenmiş masanızda bir akşam yemeği ile mutlu evliliğinizin kutlamasını yapabilirsiniz.

Özel İndirimler

Spa merkezinde balayı çiftlerimize özel sunduğumuz %25 indirim fırsatının yanı sıra çiftlere özel suitlerimizden birinde sizleri ağırlayarak düğün yorgunluğunuzu geride bırakacağınız bir deneyim vadediyoruz.

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77