Plaj & Havuz

SUENO HOTELS BEACH SİDE

PLAJ & HAVUZ

SUENO HOTELS BEACH SİDE

Plaj ve İskele

Akdeniz’in ışıl ışıl sularıyla bezenmiş mavi bayrak ödüllü özel ince kumlu plajımız, tesisimizin hemen önünde 260 metre genişliğinde yer alıyor. Plajda özel olarak ayrılmış bir bölgede Planet Beach Club localar, dinlenme alanları, şezlonglar ve tenteler misafirlerimizin hizmetinde. Ayrıca, Türkiye’nin en güzel gün batımı manzaralarından birine sahip ve Side Antik Kenti’ni gören iskelemiz, 09:30-19:00 saatleri ve 21:00 – 00:00 saatleri ararsında keyifli bir gün geçirmeniz için sizleri bekliyor. İskele Barımızda, yerli ve bazı yabancı, alkollü, alkolsüz ve sıcak içeceklerle gününüzü taçlandırabilirsiniz.

SUENO HOTELS BEACH SİDE

Havuzlar

Otelimizin avlusunda toplamda 2100m²’lik geniş bir alana yayılmış olan havuzlarımız tüm misafirlerimize uygun seçenekler sunuyor. Dinlenmek isteyen konuklarımız için tasarlanmış olan Relax Havuz, eğlence arayan misafirlerimiz için Aktivite Havuzu, serinletici suyu ile özel dizayn edilmiş Mağara Havuzu ve teras havuzumuzda hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ana havuzumuzun yanında konumlanmış olan çocuk havuzları ile minik misafirlerimiz tatilden unutulmaz anılarla dönüyor.

SUENO HOTELS BEACH SİDE

Isıtmalı Kapalı Havuz

Misafirlerimizin her mevsim tatilin keyfini çıkarabilmesi için özenle tasarlanmış olan 373 m²’lik kapalı ısıtmalı havuzumuz, SPA bölgesinde konumlanmıştır. Ayrıca, hemen dış bölümünde bulunan ısıtmalı açık havuzla entegre şekilde, keyifli bir deneyim sunmaktadır. Bu alanda ayrıca, 23 m² genişliğinde ve 35cm derinliğinde özel bir ısıtmalı çocuk havuzu da minik misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

SUENO HOTELS BEACH SİDE

Göl Evleri Havuzu

Doğayla eşsiz bir buluşma vaat eden Göl Evleri’nin çevresinde yer alan 3350 m² genişliğindeki yetişkin havuzu, unutulmaz anılarla dolu bir deneyim sunuyor. Hemen yanı başında çocuk misafirlerimizin keyifli anlarına eşlik eden, 51 m² genişliğinde ve 35 cm derinliğindeki Göl Evleri çocuk havuzumuz, tatilinize renk katıyor.

SUENO HOTELS BEACH SİDE

AQUAPARK

Neşe dolu kahkahaların ve sınır tanımayan eğlencenin adresi Sueno Hotels Beach Side!

Çocuk Aquaparkı

Çocuk misafirlerimiz için rengarenk ve eğlence dolu anlar sunan çocuk aquaparkımız, çocuklar için dizayn edilmiş 3 kaydırak ve bebekler için dizayn edilmiş 1 mini bebek kaydırağı ile donatılmıştır.

Yetişkin Aquaparkı

Yetişkin misafirlerimize heyecan dolu bir deneyim sunmak amacıyla özenle tasarladığımız su parkımız sayesinde Antalya tatilinizden unutulmaz anılarla döneceksiniz. Her biri rengarenk ve keyif dolu 7 kaydırağımız misafirlerimize özel bir deneyim sunuyor.

SUENO HOTELS BEACH SİDE

Planet Beach Club

Sahilde özel olarak tasarlanmış olan Planet Beach Club’taki ayrıcalıklı localarda konforlu bir plaj gününü keyifle yaşayacaksınız. Sıcak Antalya yazında, zenginleştirilmiş yiyecek ve içecek servisimizle ayrıcalıklı bir deneyim sizi bekliyor.

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77